CURSURI ȘI SEMINARII

CURSURI ȘI SEMINARII

Curs Calificare Coafor Header bg_2

Cursul de calificare este fundamentul transformării pasiuni pentru păr într-o carieră în hairstyling. Este suma cunoștințelor și tehnicilor de care ai nevoie pentru a-ți construi experiența în domeniu, dobândită de la o echipă multipremiată internațional.

Seminar Clasic Creativ Header bg

Seminarul de perfecționare a tehnicilor și cunoștințelor deja dobândite pune în prim-plan viziunea ta unică și îți modelează creativitatea în tonul celor mai recente tendințe din hairstyling.

Seminar Clasic Creativ cursuri

Rezultat al gândirii creative ARTIST SALON și construit după tendințele pe care echipa noastră de traineri le stabilește pentru anul în curs, seminarul își propune să extindă granițele expresivității individuale și să îți asigure, prin concentrarea pe practică, însușirea celor mai eficiente tehnici în materie de tunsoare și culoare în funcție de fizionomie, stil și trenduri.

Seminar In salonul tau

Asigură-le specialiștilor din salonul tău o formare de top în hairstyling.

Seminar intensiv Artist Salon Academy_11.27.18

Un tour de force academic adresat profesioniștilor care caută excelența în hairstyling și trenduri.

Artist Men Header bg

Seminarul de perfecționare în frizerie îmbină tehnici avansate de tuns cu creativitatea și ultimele tendințe în materie de stil masculin.

Urban Dream_1-min

O supradoză de cunoștințe personalizate în funcție de nevoile tale creative, asimilată în exclusivitate cu un specialist ARTIST SALON & ACADEMY dedicat.

Curs Barbering lista cursuri

Inițierea completă în frizerie îți asigură cunoștințe solide și capacitate excelentă de execuție în materie de tunsoare, bărbierit, tratamente și întreținere a părului bărbaților.

Curs incepatori

Ești la începutul carierei în hairstyling și vrei să stăpânești tehnicile de tuns la fel de bine ca un profesionist? Seminarul te va învăța cum să îmbini cunoștințele teoretice și precizia în tunsoare asemenea unui hairstylist cu experiență.

Close Menu
×

Cart

Coș

ServiciuPret Hairdresser (lei)Pret Creative Director (lei)Pret Junior Hairdresser (lei)
Vopsit Radacina190205150
Vopsit Scurt220245170
Vopsit Mediu240265190
Vopsit Lung280305240
Vopsit Extralung320355280
Decolorat Radacina13015590
Decolorat Par Scurt160185120
Decolorat Par Mediu190215150
Decolorat Par Lung2400265200
Decolorat Par Extralung295325260
Suvite 30%145165105
Suvite 60%195195155
Suvite 90%g235265195
Suvite Magma Par Scurt13516595
Suvite Magma Par Mediu215245175
Suvite Magma Par Lung285315245
Suvite Freeelights Par Scurt12514585
Suvite Freeelights Par Mediuu165185125
Uscat Difuzor Par Lung4045
Suvite Freeelights Par Lung225245185
Adaos 1 Tub Vopsea120120105
Adaos 1/2 Tub Vopsea606055
10 g extra freelights20
10 g extra magma25
1 cupa blondor extra 25 g15
Tuns Doamna708050
Tuns Breton222515
Coafat Par Scurt454535
Coafat Par Mediu505540
Coafat Par Lung606550
Coafat Styling12075
Coafat Extensii12075
Coafat Special (lejer+impletituri)180120
Coafat Coc240180
Coafat Mireasa360250
Proba Coafat Mireasa13090
Intins Placa Par Scurt304025
Intins Placa Par Mediu304530
Intins Placa Par Lung405035
Uscat Par Scurt171715
Uscat Par Mediu222220
Uscat Par Lung303025
Uscat Difuzor Par Scurt303525
Uscat Difuzor Par Mediu354030
Uscat Difuzor Par Lung455040
Tratament Color Lock5050
Tratament Energy Blow-Dry6060
Tratament Essential3030
Tratament Intense5050
Tratament Molecular Hair Refilling6565
Tratament Reborn6565
Tratament Purify Shampeeling3535
Tratament Spa Booster2525
Tratament Fusion Amino Refiller5050
Tratament Energy Scalp5050
Spalat Doamna3838
Spalat Post-Color4444
Tuns Domn708050
Tuns Barba182015
Tuns Contur404025
Spalat1818
Tuns Domn (cu masina)606540
Manichiura Clasica50
Pedichiura Clasica60
Manichiura Clasica + Indepartat Semi55
Pedichiura Clasica + Indepartat Semi65
Manichiura Semipermanenta90
Manichiura Semipermanenta OPI100
Pedichiura Semipermanenta100
Pedichiura Semipermanenta OPI110
Aplicat Oja Clasica15
Aplicat Oja Semipermanenta45
Indepartat Oja Semipermanenta20
Aplicat Accesoriu 2 unghii6
Aplicat Oglinda 2 unghii12
Manichiura French Clasica55
Manichiura French Semipermanenta100
Pedichiura French Clasica65
Pedichiura French Semipermanenta120
Tratament OPI Pro SPA40
Tratament Parafina40