BINE AI VENIT LA ARTIST SALON & ACADEMY BUCUREȘTI

INSTAGRAM
  • New amazing vibrant red haircolor for @andreea.balaban by @lucianbusuioc with Koleston Perfect Me+! .
.
#artistsalonacademybucharest #askforwella #wellahair_ro #kolestonperfectmeplus #vibrand #redhair #shinnyhair #haircolor #hairdresser #hairstyle #hairoftheday #colorhair #hairvideos #hairart #haircolorist #hairstyles #hairgoals #hairart #instagood #instavideo
  • In the mood for living coral! 🧡❤️🧡❤️
@mr.mishwu .
.
#artistsalonacademybucharest #artistteam #haircolor #wellacolor #wella #livingcoral #hairstyle #haircolorist #hairart #hairgoals #hairbrained #hairstylist #hairdresser #hairtransformation #hairinspo #hairideas #coral #colorful
  • Congratulations to our Creative Director, @lucianbusuioc !
Another important International Award for his Collection!
He won the first place with this beauty, @georgianamitaru for Women Trend Cut Category!
Thanks also to @theroomshowroom for this #outfit, @lara_and_the_art for this amazing #photo and @viooo_m for the smokey #makeup!
#winner #hairinspo #haircut #hairstyle #haircolor #artistsalonacademybucharest #hairart #hairstylist #hairoftheday #haircolorist #wellahair #wella #hairgoals #awards #hairdresser
  • Who doesn’t love #thechange ? @alistmagazine si @wellahair_ro au organizat un super Giveaway,  iar @maddie.cercelaru este castigatoarea unei schimbari de look realizate de @mr.mishwu !
#makeup @isabel.strat
Watch this for more! .
.
#artistsalonacademybucharest #askforwella #thechange #newkolestonperfectmeplus #wella #wellahair #hairbrained #haircolor #hairgoals #hairchange #haircolorist #hairstylist #hairdo #hairart #hairvideos #hairtutorial #hairstyle #hairoftheday #hairdresser
  • Perfect blonde hair with Koleston Perfect Me+! #haircolorist @mr.mishwu .
.
.
#artistsalonacademybucharest #blondehair #blonde #haircolor #hairbrained #hairdressingscissors #hairdresser #wellahair #wella #kolestonperfectmeplus #hairart #hairgoals #hairdresser #greyhair #hairinspo #platinum #platinumblonde  #hairmagazine
  • 20-22 Mai - Seminar Creativ Tunsoare și Culoare cu @lucianbusuioc @luciennlucian @laurentiubostan  și @mr.mishwu !  Teorie | Practică | Demonstrații
Vino și extinde-ți granițele crativității alături de cei mai premiați hairstylisti!
Durata: 3 zile, 10:00-17:30
Locație: Bd. Iancu de Hunedoara nr 42A, București
Rezervă până pe 20 Aprilie pentru a beneficia de oferta Early bird!
Mai multe informații 📞0721 262 142 sau 📩 contact@artistsalonacademy.ro.
Plata se poate face și prin achiziție de produse Wella. Pentru mai multe detalii contactați reprezentantul Professional Brands care colaborează cu salonul dvs.
Link in bio!
#hair @lucianbusuioc #outfit @theroomshowroom  #photo @lara_and_the_art #makeup @viooo_m
#artistsalonacademybucharest #investinyourself #haireducator #haireducation #hairgoals #haircolorideas #haircut #creativity #hairfashion #hairsalon #hairdresser #hairstyle #hairdressingscissors #hairbrained #dreamhair #hairart
  • 1940’s pinup hair! @dragosliss .
.
.
#artistsalonacademybucharest #pinup #hairideas #hairgoals #haireducation #blondehair #hairstyle #instavideo #wella #askforwell #hairtutorial #video #instagood #instaart #ghd #hairdressing #hairdresser #instafashion #wavyhair #hairart #hairdo
  • Metallic rose hair created with the new Koleston Perfect Me+! Ask your stylist about it! #askforwell #artistsalonacademybucharest .
.
.
#blondehair #haircolor #haircolorideas #haircolorist #rosehair #metallichair #wavyhair #hairstyle #ghd #colorhair #instapic #instagood #wellalove #wellahair #wella #hairbrained #hairinspo #hairmagazines #hairgoals #ghdhair
  • 27-29 Mai - Seminar “Salon Creative Color” cu @mr.mishwu și @laurentiubostan !
Teorie | Demonstrații | Practică pe modele
Vino și învață de la coloriștii Artist ce tehnică și combinație de vopsea să alegi pentru a obține culoarea perfecta!
Durata: 3 zile, 10:00-18:00.
Locatie: Bd Iancu de Hunedoara nr 42A, Bucuresti
Rezervă până pe 20 Aprilie pentru a beneficia de oferta Early bird!
Mai multe informații 📞0721 262 142 sau 📩contact@artistsalonacadem.ro.
Plata se poate face și prin achiziție de produse Wella. Pentru mai multe detalii contactați reprezentantul Professional Brands care colaborează cu salonul dvs.
#investinyourself #artistsalonacademybucharest
#wellacolor #wellahair #haircolorist #hairgoals #haircolor #hairstylist #haircolorideas #haircolorido #colorhair #instahair #hairbrained #hairart #instaart #instagood #instapic #blondehair #longhair #blondebalayage
  • Working layers on top! @laurentiubostan
Appointments: 📞0736 841 421
.
.
#artistsalonacademybucharest #hairart #haircut #menshair #menshaircuts #menshairstyle #barbershop #barber #barberlife #systemman #menstyle #hairstylist #hairdresser #haircraft #haireducator #hairgoals
  • Goddesse bride inspiration by @dragosliss ! Choose a special hairstyle for one of the most important event in your life!
Appointments:
📞0736 841 421
.
.
#artistsalonacademybucharest #photo @ancacheregi #makeup @claudianeacsu #hairinspo #bridalhair #bridehairstyle #bridalinspo #hairstyle #hairgoddess #ghdhair #beauty #hair #hairart #hairstyles #hairart #hairdo #hairbrained #hairdresser #hairstylist #bridallook
  • Am început un nou curs de calificare coafor! Înscrie-te pana pe 30 Iunie 2019 și beneficiezi de oferta promoțională! 📞0721 262 142 sau 📩 contact@artistsalonacademy.ro.
Durata: 5 luni
Module: Tuns | Frizerie | Tehnici moderne de colorare | Coafat | Coafat special | Spălat | Tehnici de masaj | Tratamente capilare
📄 Diploma acreditata ce poate fi folosită atât în țară cât și în străinătate
📌 kit de accesorii în valoare de 200 Euro inclus
✂️kit de accesorii oferit de @wellahair_ro plus seminarii gratuite și cu discount
🏆traineri premiați național și internațional
🎟 multiple beneficii dupa terminarea cursurilor
💰 discounturi la echipamentele profesionale Wella și GHD
Contactează-ne pentru mai multe informații! #artistsalonacademybucharest .
.
#artistteam #wellahair #instagair #investinyourself #investinyourfuture #haireducation #hairstyling #haircut #hairstylist #hairdresser #hairart #artisteducation #wellaeducation
Close Menu
×

Cart

Coș

ServiciuPret Hairdresser (lei)Pret Creative Director (lei)Pret Junior Hairdresser (lei)
Vopsit Radacina190205150
Vopsit Scurt220245170
Vopsit Mediu240265190
Vopsit Lung280305240
Vopsit Extralung320355280
Decolorat Radacina13015590
Decolorat Par Scurt160185120
Decolorat Par Mediu190215150
Decolorat Par Lung2400265200
Decolorat Par Extralung295325260
Suvite 30%145165105
Suvite 60%195195155
Suvite 90%g235265195
Suvite Magma Par Scurt13516595
Suvite Magma Par Mediu215245175
Suvite Magma Par Lung285315245
Suvite Freeelights Par Scurt12514585
Suvite Freeelights Par Mediuu165185125
Uscat Difuzor Par Lung4045
Suvite Freeelights Par Lung225245185
Adaos 1 Tub Vopsea120120105
Adaos 1/2 Tub Vopsea606055
10 g extra freelights20
10 g extra magma25
1 cupa blondor extra 25 g15
Tuns Doamna708050
Tuns Breton222515
Coafat Par Scurt454535
Coafat Par Mediu505540
Coafat Par Lung606550
Coafat Styling12075
Coafat Extensii12075
Coafat Special (lejer+impletituri)180120
Coafat Coc240180
Coafat Mireasa360250
Proba Coafat Mireasa13090
Intins Placa Par Scurt304025
Intins Placa Par Mediu304530
Intins Placa Par Lung405035
Uscat Par Scurt171715
Uscat Par Mediu222220
Uscat Par Lung303025
Uscat Difuzor Par Scurt303525
Uscat Difuzor Par Mediu354030
Uscat Difuzor Par Lung455040
Tratament Color Lock5050
Tratament Energy Blow-Dry6060
Tratament Essential3030
Tratament Intense5050
Tratament Molecular Hair Refilling6565
Tratament Reborn6565
Tratament Purify Shampeeling3535
Tratament Spa Booster2525
Tratament Fusion Amino Refiller5050
Tratament Energy Scalp5050
Spalat Doamna3838
Spalat Post-Color4444
Tuns Domn708050
Tuns Barba182015
Tuns Contur404025
Spalat1818
Tuns Domn (cu masina)606540
Manichiura Clasica50
Pedichiura Clasica60
Manichiura Clasica + Indepartat Semi55
Pedichiura Clasica + Indepartat Semi65
Manichiura Semipermanenta90
Manichiura Semipermanenta OPI100
Pedichiura Semipermanenta100
Pedichiura Semipermanenta OPI110
Aplicat Oja Clasica15
Aplicat Oja Semipermanenta45
Indepartat Oja Semipermanenta20
Aplicat Accesoriu 2 unghii6
Aplicat Oglinda 2 unghii12
Manichiura French Clasica55
Manichiura French Semipermanenta100
Pedichiura French Clasica65
Pedichiura French Semipermanenta120
Tratament OPI Pro SPA40
Tratament Parafina40