DESIGN SALON

MINIMALISM DEDICAT

Reflexie a manifestului nostru, designul interior al ARTIST SALON oferă o nouă perspectivă asupra spațiului creativ de hairstyling

Bucurându-se de o amplă deschidere pe verticală, dispunerea atent structurată a mobilierului și tehnologiei în spațiile de creație și iluminarea naturală din abundență, noul atelier ARTIST SALON a fost proiectat din dorința artiștilor pentru inspirație și cu dedicație pentru răsfățul clienților.

La ARTIST SALON, credem că mediul nu trebuie să influențeze atenția unui artist prin distragerea de la procesul creativ.

Dimpotrivă, designul interior minimalist amplifică promisiunea că focusul unui specialist are deschidere exclusivă asupra operei sale: tu.

INSTAGRAM
  • Perfect #blondehair! #haircolorist @mr.mishwu 📞0736 841 421
.
.
#artistsalonacademybucharest #artist #colorist #beauty #beautysalon #hairstyle #braids #blonde #blondegirl #longhair #haircolor #hairbrained #haireducator #hairart #hairdresser #hairstylist #crafthairdresser #haircare #hairfashion #instahair #instahaircolor #instahairstyle #ghdhair #ghdhairpro
  • Super combo! Colorful hair and braids by the one and only @mr.mishwu !
Ask for Mihai Badin 💙 📞 0736 841 421.
#artistsalonacademybucharest #wellahair #ghd #ghdhairpro .
.
.
#wellacolor #instacolor #instahair #artist #hairart #art #instaart #instagood #hairinspo #hairstyle #hairbrained #hairstyle #braids #haircolorist #hairstylist #haircolor #haireducator #hairpainter #unicornhair #instamood #hairgoals
  • Am început înscrierile pentru un nou curs de calificare Coafor-Stilist
Data: 16 Septembrie ! Învață cele mai noi tehnici de tuns, vopsit și coafat de la cei mai premiați traineri de hairstyling din Romania și fii parte din generația care poate revoluționa industria de hairstyling!
Înscrie-te acum: https://artistsalonacademy.ro/cursuri-acreditate-coafor/curs-calificare-coafor-stilist/
Contact: 📞0721 262 142 și ✉️ contact@artistsalonacademy.roModule:
✔️Tunsoare femei
✔️Frizerie
✔️Tehnici moderne de colorare
✔️Coafat
✔️Coafat de ocazieBeneficii incluse:
✅Kit echipamente oferit de Artist Academy și Wella Professionals în valoare de peste 200 Euro
-Set perii rotunde
-Perii plate
-Piepteni
-Pulverizator
-Clipsuri
-Cap de păpușă
-Manta pentru tuns
-Pensule și boluri pentru vopsit
-Șorț pentru vopsit
✅Reduceri la seminariile Artist Academy și Wella Professionals
✅Reduceri la produse, echipamente și accesoriiLocația: Artist Academy, Bd Iancu de Hunedoara nr 42 A
Program: L-V 10:00-14:00 (5 luni)#ArtistGeneration  #TalentInTheMaking
#EducamPentruExcelenta
@artist.salon.academy
  • Am început înscrierile pentru un nou curs de calificare Coafor-Stilist 5 luni Intensiv !
Data: 16 Septembrie ! Învață cele mai noi tehnici de tuns, vopsit și coafat de la cei mai premiați traineri de hairstyling din Romania și fii parte din generația care poate revoluționa industria de hairstyling!
Înscrie-te acum: https://artistsalonacademy.ro/cursuri-acreditate-coafor/curs-calificare-coafor-stilist/
Contact: 📞0721 262 142 și ✉️ contact@artistsalonacademy.roModule:
✔️Tunsoare femei
✔️Frizerie
✔️Tehnici moderne de colorare
✔️Coafat
✔️Coafat de ocazieBeneficii incluse:
✅Kit echipamente oferit de Artist Academy și Wella Professionals în valoare de peste 200 Euro
-Set perii rotunde
-Perii plate
-Piepteni
-Pulverizator
-Clipsuri
-Cap de păpușă
-Manta pentru tuns
-Pensule și boluri pentru vopsit
-Șorț pentru vopsit
✅Reduceri la seminariile Artist Academy și Wella Professionals
✅Reduceri la produse, echipamente și accesoriiLocația: Artist Academy, Bd Iancu de Hunedoara nr 42 A
Program: L-V 10:00-14:00 (5 luni)#ArtistGeneration  #TalentInTheMaking
#EducamPentruExcelenta
@artist.salon.academy
  • Perfect combo: Mandala and Rainbow created for the Launching Event if KPME+ Israel by @mr.mishwu ! .
.
#artistsalonacademybucharest
#wellahair #wellacolor #kolestonperfectmeplus #rainbow #mandala #mandalahair #hairstyle #hairdresser #hairdo #hair #colorfulhair #haircolorist #haireducator #hairpainter #crafthairdresser #hairart #hairbrained #hairgoals #instapic #instahair #unicornhair
  • It is the season to be ... bride!
Choose a personalised look! Ask for @dragosliss & @jar.roxana !
.
.
#hair @jar.roxana @dragosliss
#makeup @isabel.strat
#models @mra.models.agency
#accesories @katerinimou
#dresses @otiliabrailoiu .
#bridalhair #bridemakeup #bride #bridetobe #bridalmakeup #bridalideas #bridal #look #instapic #instahair #instagood #hairstyle #hairup #hairdo #hairdowedding #hairstylist #crafthairdresser #artistsalonacademybucharest #instaart #hairbrained #hairdresser
  • White hair! @lucianbusuioc .
.
#wellahair #hairinspo #ghdhair #hairoftheday #haircolor #whitehair #blondehair #blonde #instahair #hairstyle #hairstylist #haircolorist #haireducator #hairpainter #hairdresser #crafthairdresser #hairart #hairbrained #iceblondehair #hairgoals
  • Artist Academy Collection for special grup from Wella Israel, 3 days cut&color courses !
Team Work
@lucianbusuioc
@luciennlucian
@mr.mishwu
@laurentiubostan
@dragos_liss
Outfit @theroomshowroom
@artist.salon.academy___________________________________
#artistsalonacademybucharest #elevatehair #haircut  #bangstyle #hairdressing #hairdressers  #hairshows #hairmagazines #haircraft #hairseminars #hairmagazines #hairdressingscissors #beautylaunchpad #shorthair  #scissorovercomb #hairsalon #beautyandthebeast #hairstyle #hairbrained #haireducator #dreamhair  #hairnerd #esteticalikes #hairart #hairgoals #hairideas #hairmodel #haircraft #hairstagram #hairfashion #bluntbob #creativecut
@hairbrained_official @wellaeducation @esteticamagazine  @elevatehair @modernsalon @trymhair @hairdressersconnectonline @aheadhairmedia @hairdressersjournal @wellahair @sebastianpro_official
  • Lovely bridal look! @dragosliss .
.#model @mra.models.agency
#makeup @isabel.strat
#dress @otiliabrailoiu
#accesories @katerinimou
#photo @ancacheregi .
.
.
#artistsalonacademybucharest #artistbride #bridallook #bridemakeup #bridehairstyle #bridalhair #2019bride #bohemianbride #hairstyle #hair #wedding #bridalupdo #bridal #ghdhair #ghd #hairinspo #hairdo #creativehair #hairdresser #hairbrained
  • Who said boys can’t have perfect blonde hair? @vladgrigore is wearing  @jar.roxana #haircolor & @meda_petrescu #haircut! .
.
#blondehair #whitehair #hairinspo #menshair #wellahair #hairoftheday #haircolorist #hairpainter #hairstylist #crafthairdresser #hairgoals #hairart #hairbrained #wella #haircolor #haircolorideas #hairart #iceblondehair #instapic #instahair #instahaircolor #menshairstyle #menshaircut
  • Living coral for @cristinalmasan !
#haircolorist @sorin_cr .
.
.
#hairinspo #wellahair #ghdhair #wella #wellacolor #hairoftheday #colorfulhair #livingcoral #hairdo #hairstyle #haircolorideas #haircolor #hairacademytv #hairpainter #hairstylist #hairart #hairbrained #hairgoals #crafthairdresser #hairvideo #instavideo
  • Lovely bridal look! @dragosliss .
#model @mra.models.agency
#makeup @isabel.strat
#dress @otiliabrailoiu
#accesories @katerinimou
#photo @ancacheregi .
.
#artistsalonacademybucharest #artistbride #bridallook #bridemakeup #bridehairstyle #bridalhair #2019bride #bohemianbride #hairstyle #hair #wedding #bridalupdo #bridal #ghdhair #ghd #hairinspo #hairdo #creativehair #hairdresser #hairbrained
Close Menu
×

Cart

ServiciuPret Hairdresser (lei)Pret Creative Director (lei)Pret Junior Hairdresser (lei)
Vopsit Radacina190205150
Vopsit Scurt220245170
Vopsit Mediu240265190
Vopsit Lung280305240
Vopsit Extralung320355280
Decolorat Radacina13015590
Decolorat Par Scurt160185120
Decolorat Par Mediu190215150
Decolorat Par Lung2400265200
Decolorat Par Extralung295325260
Suvite 30%145165105
Suvite 60%195195155
Suvite 90%g235265195
Suvite Magma Par Scurt13516595
Suvite Magma Par Mediu215245175
Suvite Magma Par Lung285315245
Suvite Freeelights Par Scurt12514585
Suvite Freeelights Par Mediuu165185125
Uscat Difuzor Par Lung4045
Suvite Freeelights Par Lung225245185
Adaos 1 Tub Vopsea120120105
Adaos 1/2 Tub Vopsea606055
10 g extra freelights20
10 g extra magma25
1 cupa blondor extra 25 g15
Tuns Doamna708050
Tuns Breton222515
Coafat Par Scurt454535
Coafat Par Mediu505540
Coafat Par Lung606550
Coafat Styling12075
Coafat Extensii12075
Coafat Special (lejer+impletituri)180120
Coafat Coc240180
Coafat Mireasa360250
Proba Coafat Mireasa13090
Intins Placa Par Scurt304025
Intins Placa Par Mediu304530
Intins Placa Par Lung405035
Uscat Par Scurt171715
Uscat Par Mediu222220
Uscat Par Lung303025
Uscat Difuzor Par Scurt303525
Uscat Difuzor Par Mediu354030
Uscat Difuzor Par Lung455040
Tratament Color Lock5050
Tratament Energy Blow-Dry6060
Tratament Essential3030
Tratament Intense5050
Tratament Molecular Hair Refilling6565
Tratament Reborn6565
Tratament Purify Shampeeling3535
Tratament Spa Booster2525
Tratament Fusion Amino Refiller5050
Tratament Energy Scalp5050
Spalat Doamna3838
Spalat Post-Color4444
Tuns Domn708050
Tuns Barba182015
Tuns Contur404025
Spalat1818
Tuns Domn (cu masina)606540
Manichiura Clasica50
Pedichiura Clasica60
Manichiura Clasica + Indepartat Semi55
Pedichiura Clasica + Indepartat Semi65
Manichiura Semipermanenta90
Manichiura Semipermanenta OPI100
Pedichiura Semipermanenta100
Pedichiura Semipermanenta OPI110
Aplicat Oja Clasica15
Aplicat Oja Semipermanenta45
Indepartat Oja Semipermanenta20
Aplicat Accesoriu 2 unghii6
Aplicat Oglinda 2 unghii12
Manichiura French Clasica55
Manichiura French Semipermanenta100
Pedichiura French Clasica65
Pedichiura French Semipermanenta120
Tratament OPI Pro SPA40
Tratament Parafina40